Kurumsal

Firma Profili

Olc Yapı Alüminyum;2003 yılından bu yana  Alüminyum korkuluk ve krom korkuluk sistemleri yapı Sektöründe  faaliyet göstermektedir.  Estetiği ve konforu bir araya getirerek, dekoratif çözümler ile sizlerin hizmetine sunmaktayız. Alüminyum korkuluk sistemlerine duyulan ihtiyaca "Olc Yapı Alüminyum"  kalitesi ve farkıyla cevap vermek için kurulan firmamız, geçen zaman içinde, pek çok konut, villa, otel, iş yeri ile kurum ve kuruluşlara başarı ile hizmet vermiştir.

Yeniliğe daima açık olan; mekanlarınızın daha estetik bir yapıya kavuşması için çalışmakta olan firmamız  zerafet ve estetiği mekanlarınızla buluşturmaya devam etmektedir.

Misyonumuz;

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, Alüminyum korkuluk sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

Vizyonumuz;

Alüminyum korkuluk sektöründe servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak "Olc Yapı Alüminyum"  isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak,  Konusunda lider, saygın, çalışanı , tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, iyi yönetilmiş süreçlerle müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmak ve bu işler yaptırılmak istendiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.


Kalite Politikamız;

1 - Kalitesi ile müşterilerimizi,
2 - Verimliliği ve rekabet gücü ile firmamızı,
3 - Çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarımızı,
4 - Çevre duyarlılığı ve yasal düzenlemelere uyması ile toplumun,
İhtiyaç ve beklentilerini karşılamak için ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve yaptığımız her işe yeni değerler eklemektir .
 

OLC YAPI ALÜMİNYUM

YÖNETİM KURULU BAŞKANI